Zasílat nabídky na email »»»
Počasí

Byty pronájem

Stránice
byt 3+1
6000 Kč/měs.
Beroun
byt 3+1
18000 Kč/měs.
Praha
byt 2+1
15000 Kč/měs.
Brno
byt 1+1 a menší
11000 Kč/měs.
Králův Dvůr
byt 3+1
14990 Kč/měs.
Praha
byt 2+1
16000 Kč/měs.
vložit nabídku zdarma »

pohoda či zábava na chatě..
zkuste tyto a další na TopChaty.cz

Apartmány Forest

Krušné hory

Rekreace na Lipně

Šumava a Lipno


spolubydlení a spolubydlící v Praze, Brně..
DISKUZE, recenze

Varování: Nikdy neposílejte nikomu peníze dopředu, dokud jste neviděli majitele a byt! Ani pokud je majitel v cizině nebo je cizinec nebo neumí česky, jinak o svoje peníze můžete přijít! Takový inzerát nám ihned nahlaste na email.

Pokud píšete, že je něco špatně, napište co je špatně, kde je byt nebo popište osobu.. jinak bude příspěvek smazán.

Vložte váš Tip, varování, zkušenosti, radu zde..Jméno     Email (pokud chcete odpověď na email)
      Kontrolní kódSečtěte posl.dvě číslaPetr - 16.1.2023 -
Vážení, rád bych Vás informoval o podnájemníkovi jménem David Kaiser, s nímž mám bohužel špatné zkušenosti. Minulý rok měl na pár měsíců pronajatý můj byt v Ústí n/L. Byt jsme mu poskytli jako nový, zrekonstruovaný. Bohužel přebírali jsme poškozený jak byt, tak i jeho vybavení, škodu "samozřejmě" neuhradil. S placením nájmu byly také velké problémy, ani jednou nezaplatil včas, vždy minimálně s měsíčním zpožděním po našich četných opakovaných urgencích. Před Vánoci v opilosti rozbil vstupní dveře do domu, musela být přivolána policie, městská, následně i státní, neboť pan Kaiser byl agresivní na sousedy. Z výše zmíněných důvodů prosím zvažte jakoukoli spolupráci s panem Davidem Kaiserem, trvalé bydliště Vilová ulička 629/15 Ústí n/L.
- 4.9.2021 - Praha
JAN HUTZ,NA PETŘINÁCH 66/291,P6. BYT.Č.11. JE TO MAJITEL BYTU,ALE JE VELMI BEZOHLEDNÝ,RUŠÍ SPOLUBYDLÍCÍ V NOCI I VE DNE VELMI HLASITOU HUDBOU. SPOLUBYDLÍCÍ PLATÍ I ZA NĚJ NÁJEM ZA CELÝ BYT A PAK SI VYMYSLÍ,ŽE PRODÁVÁ BYT,ŽE JDE BYDLET DO HOSPIC! PŘITOM DÁL PRONAJÍMÁ BYT. JE TO LHÁŘ A PRASE.
Klára - 24.8.2021 - Brno-město
Stejně tak pozor na Lukáš Okoun Brno ročník 1983, dluží asi na 20 místech a je v insolvenci viz.internet, neplatí a docela bežně lže a krade, je menší vyhublý černé vlasy, do ubytování nebrat! cokoliv mu prodávate jen platba předem.
- 21.8.2021 - Brno-město
Pozor na ubytování pana Raitmajera Dana a Milana. To, co udělali z pokoje si nikdo neumí představit. Jídlo hází do kouta, do vypitých flašek a sklenic močí, kouří i přes zákaz na pokoji. Nikdo si nedovede představit zápach půl roku staré moči a jídla v pokoji.
POZOR - 15.6.2021 - Brno-město
POZOR na inzerát ID 475064 (Švermova, Brno-Bohunice). Pán tvrdí, že hledá nájemnici, ale po necelém měsíci bydlení se začal chovat nevhodně (narážky na můj vzhled, vcházení do mého pokoje bez klepání, divné zprávy, tvrzení, abych se prohlašovala lidem za jeho "přítelkyni" atd.). Z bydlení jsem se strachem utekla, protože mi začal sprostě nadávat a urážet mě poté, co jsem dala najevo, že si nepřeji aby mi psal nevhodné zprávy. Po tom, co jsem z bytu utekla mi po sms dále nadával a vyhrožoval, že mi nevydá moje věci. Prosím všechny ženy, aby tuto nabídku vůbec nezvažovaly!
User - 16.5.2021 - Praha
Pozor na pronájem pokoje v Karlíně Sokolovská79/81 druhé patro za 10.500kč Nekvapilová -Nevrací kauci, smrad a špína psi močí na chodbě na noviny!!!
Spravce - 11.3.2021 -
Platby za TOP se u nas nastavuji automaticky a ihned po přijetí, pokud myslite, že platba nepřišla pošlete nám foto převodu na email:)
Andrea - 8.3.2021 - Praha
Super server nejlepší v ČR, vložení i odpovědi zadarmo a přišlo mě jich hned první den 8:) na druhý inzerát jsem zkusila ještě zaplatit TOP a příšlo asi 24 odpovědí tak jsem si víc vybrala.
Pronajimatel - 6.2.2021 - Praha
Doplnek: nedele jako cisnik, ale jen jako sbs, a i to neovereno.
Pronajimatel - 6.2.2021 - Praha
pozor na tuhle osobu: Goranus,776233140 podvodnik, jeste nema zaplacenou kauci ani najem/smlouvu, a jiz pozaduje potvrdeni k pobytu (rizikova osoba.. pass a op ma neplatni, a pri podpisu smlouvi nechce uhradit kauci a rovnou pozaduje potvrzeni k pobytu)
Spravce - 23.10.2020 -
Pokud vám nejde smazat nebo upravit inzerát napiste nám jeho ID(6čísel) na email:)
Spravce - 8.10.2020 -
Pan Páníček není asi pronajímatel(majitel), ale realitka(zprostředkovatel), pokud máte podepisovat nějakou smlouvu samozřejmě si ji napřed přečtěte, ideálně nechte dopředu poslat na email, pokud se vám tam něco nelíbí domluvte se na upravě jinak nepodepisujte a najděte si něco jiného.
Pozor - 7.10.2020 - Olomouc
Ale také pozor na některé pronajímatele. Petr Paníček, zastupující společnost REEL 2 REAL a RENT 4 LIFE, má za sebou již několik soudních procesů, zadržuje kauce bez spravedlivého důvodu a mnoho dalšího...jedná slušně pouze do zaplacení vysokého rezervačního poplatku, pak začne být velmi arogantní (často i hrubě vulgární), pouští hrůzu a ohání se svým údajným právním vzděláním (o kvalitě vzdělání svědčí jeho nájemní smlouvy, za které by letěl z právnické fakulty již v prvním ročníku), při zmínce o soudu kolem sebe kope a nebo si vás rovnou zablokuje. Tento ubožák jen tahá z lidí peníze, které pak používá na financování svého druhého byznysu - poskytování půjček s lichevním úrokem.
Pozor - 4.9.2020 - Olomouc
Pozor na nájemníka Dominika Mészárose. Odkládá platby nájemného, vymlouvá se a v pronajatém bytě rozkrádá věci. Bývalému pronajímateli dosud dluží na nájemném. Krádeže řešila PČR.
Spravce - 22.8.2020 -
Pokud je omylem nekde vas kontakt, nebo potrebujete neco dalsiho napiste nam na email ID inzeratu(6 cisel)
Správce - 8.8.2020 -
Toto je klasický primitivní podvodný email z ciziny, samozřejmě vůbec neodpovídat a nikam nic neposílat. Tyto emaily se u nás objevují vyjímečně, ale pokud vám podobný přijde a ještě blbě česky pošlete nám ho na email a zablokujeme:)
Gustav - 7.8.2020 - Praha-východ
Dnes mi přišlo toto, vzhledem k tomu kolik je hloupých lidí a posílá i sta tisíce neznámým osobám a pak pláčou, chci tyto lidi varovat. Ani s nimi nekomunikujte. Almudena Andrews Almudena741@hotmail.com Komu: gustavkriz@seznam.cz Re: 1. Dotaz ze serveru eSPOLUBYDLENI.cz Milý, děkujeme za vaši odpověď. ,,Údajně zdědila 6 mil dolarů a rozdělí se se mnou protože je sirotek rodiče zemřeli na Covid a zlá rodina ji chce obrat tak potřebuje mě abych jí pomohl, přitom píše že je jediný dědic a sirotek. Takže i zde řádí podvodníci.
Správce - 3.8.2020 -
Všechny ceny mají být uváděny včetně poplatků(energie=elektrina, topeni, voda) pokud je neco dalsiho muze to byt v textu napsano, napr. internet. Pokud nekde objevime, ze je uvadena cena bez energii, inzerat smazeme! Pokud takovy inzerat najdete nevahejte nam napsat jeho ID(6čísel) na email, děkujeme:)
Jana - 3.8.2020 - Praha
Dobrý den, většina inzerátů neobsahuje informaci, zda uváděná cena nájmu je včetně poplatků za energie nebo bez poplatků. Můžete mi poradit, jakou cenu v nabídce uvést?
Spravce - 1.7.2020 -
Pokud vám nejde vložit inzerát, zkontrolujte zda máte vyplněné všechny červené povinné položky a vložte ho bez foto(potom muzete doplnit), pokud to stále nejde poslete nam ho na email..
Olga - 29.6.2020 - Praha-východ
Krásný den .Chci tady vložit inzerát že hledám pokoj bohužel, nemůžu přijď na to jak mám to udělat . Děkuji za radu.
Spravce - 24.6.2020 -
Vzhled není uplně moderní, ale nepřijdou nám nepřehledné, spíš naopak, to je asi zvyk, pošlete nám na email jak by se vám to asi líbilo..třeba jiné stránky jako příklad.
Ondra - 22.6.2020 - Brno-město
Dobrý den, nešlo by něco udělat se šíleným vzhledem těchto stránek? Je to nepřehledné a krvácí z toho oči.
Správce - 22.6.2020 -
Dobrý den, pokud se vám toto stane napište nám na email co chcete inzerovat a za kolik, můžeme vám to povolit, bohuzel naše inzerce musí být chráněna různými opatřeními proti nekalým nabídkám.
Jana - 22.6.2020 - Praha
Dobrý den, chtěla jsem vložit inzerát na pronájem pokoje, vyběhlo mi upozornění, že nabídka bude zařazena do neseriozních pro příliš nízkou požadovanou částku a nakonec mi nešla odeslat vůbec. Jsem tím velmi překvapena, částka se mi zdá, na dnešní poměry a možnosti studentů až příliš vysoká.
Spravce - 20.6.2020 -
Nyní jsme testovali vložit obrazek 2400x3500px o velikosti 2,2MB a šel vložit, určitě nejlepší je vkládat foto do 1000x1000 a 1MB, vzhledem k času načítaní.
MartinS - 9.6.2020 - Brno-město
Pokud je obrázek větší než 1000x1000 px ale menší jak 1MB, tak při ukládání inzerátu se neukáže žádná chyba, ale inzerát se neuloží a načte se prázdná stránka.
Spravce - 20.6.2020 -
Pokud vám nejde poslat na email heslo nebo vám nejde smazat inzerát napiste nám jeho ID(6 čísel) na email:)
- 1.6.2020 -
nejde smazat inzerat,proc?
Admin - 20.6.2020 -
TOP nabídku uhradíte, přes odkaz v emailu o vloženi inzerátu nebo po přihlášení nebo nám napište na email(viz. dole). Inzerát smažete v přihlášení, pokud nemáte heslo nechte si ho poslat na váš email nebo nám napište..:)
Největší server v ČR pro eSPOLUBYDLENI - hledám spolubydlení spolubydlící, nájem a podnájem bytu reality, ubytování v bytě, pokoji na koleji
Praha, Brno.. mapy katalog odkazů spolubydlení Praha | spolubydlení Brno | kempy | Chaty | katastr nemovitostí praha | reality bratislava
reality v SR | katastrální mapy | prenájom Bratislava | sitemap | byty Praha
© 2023 eSPOLUBYDLENI - mail: infoespolubydleni.cz | realitní kanceláře nabízí reality | katastr nemovitostí | seznamka