Zasílat nabídky na email »»»
PočasíByty pronájem

Brno
byt 1+1 a menší
13000 Kč/měs.
Olomouc
byt 1+1 a menší
9200 Kč/měs.
Olomouc
byt 3+1
12000 Kč/měs.
Praha
byt 4+1 a větší
27000 Kč/měs.
Praha
byt 1+1 a menší
7000 Kč/měs.
Praha
byt 1+1 a menší
4500 Kč/měs.
vložit nabídku zdarma »

pohoda či zábava na chatě..
zkuste tyto a další na TopChaty.cz

Chata Tezinka

Východní Čechy

Chalupa Třeboň

Jižní Čechy a Česká Kanada
spolubydlení a spolubydlící v Praze, Brně..
úvod |vložit inzerát |smazat/upravit inzerát |informace | SEZNAMKA |DISKUZE |MAPA
DISKUZE, recenze

Varování: nikdy neposílejte nikomu peníze dopředu, pokud jste neviděli majitele a byt! Ani pokud je majitel v cizině nebo je cizinec, jinak o svoje peníze můžete přijít!
Pokud píšete, že je něco špatně, napište co je špatně, kde je byt nebo popište osobu.. jinak bude příspěvek smazán.

Vložte váš Tip, varování, zkušenosti, radu zde..Jméno     Email (pokud chcete odpověď na email)
      Kontrolní kódSečtěte první dvě číslaMarcela - 5.9.2020 - Brno-město
Stejně tak pozor na Lukáš Okoun Brno ročník 1983, dluží asi na 20 místech je v insolvenci viz.internet, neplatí a docela bežně lže a krade, je menší vyhublý černé vlasy, do ubytování nebrat! cokoliv mu prodávate jen platba předem.
Pozor - 4.9.2020 - Olomouc
Pozor na nájemníka Dominika Mészárose. Odkládá platby nájemného, vymlouvá se a v pronajatém bytě rozkrádá věci. Bývalému pronajímateli dosud dluží na nájemném. Krádeže řešila PČR.
Spravce - 22.8.2020 -
Pokud je omylem nekde vas kontakt, nebo potrebujete neco dalsiho napiste nam na email ID inzeratu(6 cisel)
Správce - 8.8.2020 -
Toto je klasický primitivní podvodný email z ciziny, samozřejmě vůbec neodpovídat a nikam nic neposílat. Tyto emaily se u nás objevují vyjímečně, ale pokud vám podobný přijde a ještě blbě česky pošlete nám ho na email a zablokujeme:)
Gustav - 7.8.2020 - Praha-východ
Dnes mi přišlo toto, vzhledem k tomu kolik je hloupých lidí a posílá i sta tisíce neznámým osobám a pak pláčou, chci tyto lidi varovat. Ani s nimi nekomunikujte. Almudena Andrews Almudena741@hotmail.com Komu: gustavkriz@seznam.cz Re: 1. Dotaz ze serveru eSPOLUBYDLENI.cz Milý, děkujeme za vaši odpověď. ,,Údajně zdědila 6 mil dolarů a rozdělí se se mnou protože je sirotek rodiče zemřeli na Covid a zlá rodina ji chce obrat tak potřebuje mě abych jí pomohl, přitom píše že je jediný dědic a sirotek. Takže i zde řádí podvodníci.
Správce - 3.8.2020 -
Všechny ceny mají být uváděny včetně poplatků(energie=elektrina, topeni, voda) pokud je neco dalsiho muze to byt v textu napsano, napr. internet. Pokud nekde objevime, ze je uvadena cena bez energii, inzerat smazeme! Pokud takovy inzerat najdete nevahejte nam napsat jeho ID(6čísel) na email, děkujeme:)
Jana - 3.8.2020 - Praha
Dobrý den, většina inzerátů neobsahuje informaci, zda uváděná cena nájmu je včetně poplatků za energie nebo bez poplatků. Můžete mi poradit, jakou cenu v nabídce uvést?
Spravce - 1.7.2020 -
Pokud vám nejde vložit inzerát, zkontrolujte zda máte vyplněné všechny červené povinné položky a vložte ho bez foto(potom muzete doplnit), pokud to stále nejde poslete nam ho na email..
Olga - 29.6.2020 - Praha-východ
Krásný den .Chci tady vložit inzerát že hledám pokoj bohužel, nemůžu přijď na to jak mám to udělat . Děkuji za radu.
Spravce - 24.6.2020 -
Vzhled není uplně moderní, ale nepřijdou nám nepřehledné, spíš naopak, to je asi zvyk, pošlete nám na email jak by se vám to asi líbilo..třeba jiné stránky jako příklad.
Ondra - 22.6.2020 - Brno-město
Dobrý den, nešlo by něco udělat se šíleným vzhledem těchto stránek? Je to nepřehledné a krvácí z toho oči.
Správce - 22.6.2020 -
Dobrý den, pokud se vám toto stane napište nám na email co chcete inzerovat a za kolik, můžeme vám to povolit, bohuzel naše inzerce musí být chráněna různými opatřeními proti nekalým nabídkám.
Jana - 22.6.2020 - Praha
Dobrý den, chtěla jsem vložit inzerát na pronájem pokoje, vyběhlo mi upozornění, že nabídka bude zařazena do neseriozních pro příliš nízkou požadovanou částku a nakonec mi nešla odeslat vůbec. Jsem tím velmi překvapena, částka se mi zdá, na dnešní poměry a možnosti studentů až příliš vysoká.
Spravce - 20.6.2020 -
Nyní jsme testovali vložit obrazek 2400x3500px o velikosti 2,2MB a šel vložit, určitě nejlepší je vkládat foto do 1000x1000 a 1MB, vzhledem k času načítaní.
MartinS - 9.6.2020 - Brno-město
Pokud je obrázek větší než 1000x1000 px ale menší jak 1MB, tak při ukládání inzerátu se neukáže žádná chyba, ale inzerát se neuloží a načte se prázdná stránka.
Spravce - 20.6.2020 -
Pokud vám nejde poslat na email heslo nebo vám nejde smazat inzerát napiste nám jeho ID(6 čísel) na email:)
- 1.6.2020 -
nejde smazat inzerat,proc?
Admin - 20.6.2020 -
TOP nabídku uhradíte, přes odkaz v emailu o vloženi inzerátu nebo po přihlášení nebo nám napište na email(viz. dole). Inzerát smažete v přihlášení, pokud nemáte heslo nechte si ho poslat na váš email nebo nám napište..:)
Jarka - 26.5.2020 - Brno-město
nevim jak uhradit top nabidku popř. smazat rok stary inzerat
Správce - 9.4.2020 -
Prohlídky probíhají stále dál, pouze s rouškou, takže se nebojte odpovědět na nabídku..
Spravce - 11.3.2020 -
Mame jen vlozene kontakty,pokud jsou nefunkcni, nemame jak jinak vkladatele kontaktovat, nekdy je vlozen email s preklepem, potom zkuste email opravit a napsat znovu, napr. seynam na seznam :)
Správce - 28.1.2020 -
Inzeráty jdou vkládat, zkuste odstranit mezery, mezery mohou byt jen u textů, jinak nám pošlete inzerát na email a my ho vložíme.. pokud máte tech. potíže pište radeji na náš email:)
Petr - 27.1.2020 - Mělník
Po vyplnění dotazníku mě neustále hlásí chybu CENA i když jsem napsal 3500 a nic jiného připsat nejde
Správce - 19.1.2020 -
Zde můžete vložit vaši zkušenost, varování, tip atd.. Pokud píšete, že je něco špatně, napište co je špatně, kde je byt nebo popište osobu..
Největší server v ČR pro eSPOLUBYDLENI - hledám spolubydlení spolubydlící, nájem a podnájem bytu reality, ubytování v bytě, pokoji na koleji
Praha, Brno.. mapy katalog odkazů spolubydlení Praha | spolubydlení Brno | kempy | Chaty | katastr nemovitostí praha | reality bratislava
reality v SR | katastrální mapy | prenájom Bratislava | sitemap | byty Praha
© 2020 eSPOLUBYDLENI - mail: infoespolubydleni.cz | realitní kanceláře nabízí reality | katastr nemovitostí | seznamka